ПРО НАС

Наш магазин Oliver створено в 2018 році, хоча ідея його відкриття виникла набагато раніше. У нас була мрія стати тим місцем, де Ви знайдете все, що потрібно для приготування смачних страв. Зваживши все ми вирішили піти їй на зустріч. Тому ми зібрали величезні знання про посуд, вивчили все про його виробників, розклали по наших поличках набори каструль і сковорідки, мікшери та форми для випікання і зуміли створити таку базу кухонного приладдя, яка задовільнить смак і принесе радість від приготування та смакування їжі кожному.
Separator

ВІДПОВІДАЛЬНЕ ПОСТАЧАННЯ

Перш ніж відправляти клієнту товар, ми уважно перевіряємо його на брак та недоліки, аби забезпечити можливість кожному придбати якісний посуд.

Separator

БЕЗДОГАННА ЯКІСТЬ

Радість створюють деталі. І ми знаємо, що якісне кухонне приладдя, виготовлене з безпечних матеріалів, є саме такою деталлю.

НАША ІСТОРІЯ

Ми почали з невеличкої команди – чотирьох людей, яких об’єднала пристрасть до кулінарії і запал. Та протягом всього кількох місяців наша мрія переросла у щось більше: ми підібрали менеджерів, виокремили якісні кухонні товари, знайшли місце для складу і налагодили вчасне постачання. І от у Вас з’явилось на одне місце більше, де Ви можете придбати якісний посуд. Але для наших клієнтів ми готові на значно більше й доведемо ще це!
8

РОКІВ У БІЗНЕСІ

40

ПРАЦІВНИКІВ

6000

ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ

31

КАТЕГОРІЙ

НАТХНЕННЯ ПРИВОДИТЬ СВІТ У РУХ

Спочатку мені подарували набір якісного посуду… А потім я захотів, щоб такий предмет стояв на кухні кожної сім’ї.

СТВОРЕНО ДЛЯ КУХНІ

Усьому – своє місце. А місце вишуканого посуду – на Вашій кухні. Відомо, що людина проводить на кухні п’яту частину життя. Тож нехай це місце стане Вашим улюбленим.

МАЙБУТНЄ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Ми, засновники Oliver, мріємо, що одного дня наша екологічна вантажівка привезе запакований у нашу фірмову коробку комплект посуду у Ваш дім.

НАША КОМАНДА ⦿ Інтернет-магазин посуду Oliver

Кожен з нас відданий спільній справі й прагне підняти рівень обслуговування і постачання кухонних товарів на новий щабель. Крім роботи ми з великим задоволенням експериментуємо, використовуючи при цьому незвичні і все нові форми для випікання, частенько одягаємо на плечі рюкзаки та занурюємося з аквалангом.
Іван

Іван

Обслуговування клієнтів
Тетяна

Тетяна

Кухонний консультант
Олександр

Олександр

Обслуговування клієнтів
Світлана

Світлана

Шеф-кухар