Повернення та обмін

Повернення та обмін. Правила повернення грошових коштів

Повернення та обмін товарів, придбаних в інтернет-магазині Oliver, відбувається виключно відповідно до вимог та в межах Законодавства України. Згідно зі ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути придбаний в інтернет-магазині товар належної якості протягом 14 днів з моменту його доставки і оплати.

Для повернення необхідно надати товар, гарантійний талон (за наявності) та чек. Стан товару та цілісність упаковки повинні відповідати тим, що бути на момент його отримання.

Покупець має також право обміняти придбаний товар на аналогічний або дорожчий з відповідною доплатою. Згідно зі ст. 9 Закону «Про захист прав споживачів» обмін товару належної якості відбувається тільки за умови збереження розрахункового документу, виданого разом з придбаним товаром.

При обміні або поверненні товару покупцеві необхідно заповнити Заяву про обмін або повернення, зазначивши причини свого рішення.
Якщо покупець протягом 14 днів з моменту придбання вирішив здійснити повернення товару належної якості, вартість зворотної доставки товару оплачується ним самостійно.

У випадку повернення товару після виявлення покупцем дефектів під час його візуального огляду у відділені поштової компанії покупець заповнює Заяву на повернення й додає її до товару, що повертається. Продавець (Інтернет-магазин посуду Oliver) після отримання поверненого товару й підтвердження дефектів здійснює зворотній переказ коштів у розмірі вартості товару на картку покупця, з якої було здійснено оплату.

Умови неповернення коштів і товару

Поверненню не підлягають товари з порушенням умов гарантії.

Обміну та поверненню не підлягають товари, внесені у список товарів, які згідно з законодавством України не підлягають обміну або поверненню.

Поверненню не підлягають товари, які вже використовувалися і стан, комплектація та зовнішній вигляд яких не зберігся. Комплектація товару під час повернення повинна повністю збігатися з комплектацією товару на момент його отримання покупцем.

Товари за відсутності чека та інших, передбачених законодавством України документів, не повертаються.

Термін повернення грошових коштів

Повернення коштів за товар відбувається у спосіб, узгоджений покупцем та представником магазину. Термін перерахування коштів вартості поверненого товару на картку Приват Банку чи на картковий рахунок іншого банку становить 3-4 дні з моменту прийняття поверненого товару представником магазину.

У разі повернення товару належної якості протягом 14 днів з моменту його придбання комісія за перерахунок грошових коштів покривається за рахунок покупця.

При поверненні товару, що містить встановлені і зафіксовані дефекти, комісія за перерахунок грошових коштів покривається за рахунок продавця.